Nowe technologie

O nas

 

 
Kim jesteśmy?

 

ARCHITRATURA jest tematycznym portalem informacyjno-poradnikowym o modernistycznej, nowoczesnej architekturze. Skupiamy się na śledzeniu obowiązujących trendów w budownictwie mieszkalnym. Wiele uwagi poświęcamy nowoczesnym rozwiązaniom  technologicznym, praktycznym aranżacjom przestrzeni, pomysłom i projektom zarówno użytkowym jak i niekonwencjonalnym.

 

Szczególnie dużo miejsca w naszym serwisie poświęcamy willom mieszkalnym nie tylko miejskim ale i letniskowym, luksusowym jak i budżetowym projektom. Staramy się przedstawiać nie tylko trendy z rynku polskiego, ale prezentujemy także nowinki z zagranicznych zastosowań. 

Prezentujemy i polecamy innowacyjne technologie poprawiające energooszczędność idące w parze z tendencją wspierania ekologii. Podpowiadamy jak zachować odpowiednie proporcję pomiędzy ekonomią, funkcjonalnością i estetyką.

 

 

Dla kogo piszemy?

 

Nasz portal kierujemy do zróżnicowanego grona czytelników, do wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianego budownictwa mieszkalnego. Do osób planujących budowę lub zakup domu, jak i do specjalistów z branży architektonicznej szukających inspiracji, wskazówek, porad i analiz bieżących trendów.