Blog

Oferta namiotów aluminiowych stale się się poszerza

Są producenci tradycjonaliści, którzy wypracowali sprawdzony model i od lat produkują go praktycznie nie wprowadzając żadnych zmian. Są jednak i tacy jak Smarttent, którzy z jednego modelu wyprowadzili kilka gałęzi produktów, które swoją formą mało już przypominają tradycyjne namioty aluminiowe. Nietrudno się domyślić, która grupa producentów zdobywa nowe rynki zbytu.

Świat w dwudziestym pierwszym wieku się zmienia i to zmienia się bardzo szybko. Zmieniają się gusta klientów, pojawiają się nowe wyzwania. Formy namiotów aluminiowych odpowiadają na te wyzwania w niesamowicie wprost pomysłowy sposób. Żeby nie być gołosłownym, można przyjrzeć się choćby kilku najnowszym modelom :

 

  1. namioty aluminiowe typu Pop up z dachem 3D : wyobraźmy sobie namiot, z którego dachu wyrasta gigantyczna butelka piwa, olbrzymia piłka czy sympatyczny pajac. Połączenie struktury tradycyjnej z pneumatyczną tworzy prawdziwe cuda.

  2. Model DomeTent to nowa forma dawnego igloo rozbijanego błyskawicznie na biwakach ale w zupełnie nowej odsłonie.

  3. Jeszcze inny pomysł to namioty aluminiowe typy Gwiazda, proste w konstrukcji ale o bardzo atrakcyjnym efekcie końcowym

  4. Ukoronowaniem innowacji są bryły pneumatyczne 3D, które z bezkształtnej masy powstają niczym animowane twory.

  5. Oraz namioty wyjazdowe info - nadają się również jako namioty na działkę lub taraj.